Witamy w czytelni...

Fundacja Cyryla i Metodego
NIP: 522-249-96-52
REGON: 013121848

Biuro TATO.NET
tel. (+48) 81 527 99 13
e-mail: info@tato.net

Adres do korespondencji:
ul. Ks. W. Danielskiego 10
20-806 Lublin
Zainwestuj w ojcostwo:


Przekaż darowiznę
Dane do przelewów tradycyjnych:


Odbiorca:
Fundacja Cyryla i Metodego
Nr rachunku BZ WBK:
PL32 1090 2688 0000 0001 3274 5411
Tytuł przelewu:
Darowizna na Tato.Net

Naszą witrynę przegląda teraz 84 gości 

Witamy w czytelni...  Email

Witamy w Czytelni efektywnych ojców. W dziale "warto obejrzeć"  prezentujemy ciekawe filmy ukazujące problematykę ojcowską w różnych ujęciach. Znajdziesz tu zarówno relacje z warsztatów, wywiady z ciekawymi osoba, inspiracje dla dobrego ojcostwa, prezentacje najlepszych praktyk. Sekcja "warto posłuchać" zawiera nagrania audio z audycjio radiowych, konferencji, wykładów, prelekcji poruszających tematykę rodziciekstwa ze szczególnym naciskiem na rolę ojca. Wiele ciekawych tekstów, opracowań, badań, analiz i recenzji znajdziesz w dziale "warto przeczytać".

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zawartością naszej multimedialnej biblioteki.

 

To ważne! Jeśli znalazłeś w internecie ciekawy tekst o ojcostwie - prześlij informację na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Zachęcamy wydawców do przesyłania do Tato.Net wszelkich publikacji skierowanych do ojców oraz podejmujących problematykę ojcostwa i rodzicielstwa.

 

 
Tato.Net, Powered by Joomla!     Valid XHTML and CSS.     Wykonanie slavo.net.pl.     Design: At Work.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce prywatnościAkceptuję