Konferencje "Ojcostwo dzisiaj"Nasi Partnerzy:

Reklama
Reklama

Fundacja Cyryla i Metodego
NIP: 522-249-96-52
REGON: 013121848

Biuro TATO.NET
tel. (+48) 81 527 99 13
e-mail: info@tato.net

Adres do korespondencji:
ul. Ks. W. Danielskiego 10
20-806 Lublin
Zainwestuj w ojcostwo:


Przekaż darowiznę
Dane do przelewów tradycyjnych:


Odbiorca:
Fundacja Cyryla i Metodego
Nr rachunku BZ WBK:
PL32 1090 2688 0000 0001 3274 5411
Tytuł przelewu:
Darowizna na Tato.Net

Naszą witrynę przegląda teraz 74 gości 

Konferencje "Ojcostwo dzisiaj"  Email

Wiele instytucji pracujących nad rozwiązaniem problemów dzieci i rodziny w Polsce bazuje na starych mapach, w których rola ojca jest pomijana. Zastosowanie „nawigacji na ojcostwo”, czyli wiedzy bazującej na współczesnych badaniach naukowych, pozwoli dotrzeć do celu jakim jest skuteczna pomoc dzieciom, młodzieży i rodzinom. Podczas konferencji 23 września 2011 r. w Senacie RP, która zainaugurowała serię ośmiu lokalnych konferencji, dr Ken Canfield z USA zaprezentował doświadczenie amerykańskie. Amerykanie obliczyli, że opłaca się inwestować w odpowiedzialne ojcostwo. Według ich szacunków taki kierunek prewencyjnej polityki społecznej powoduje, że każdy dolar wydatku przynosi osiem zwrotu.


DATY KONFERENCJI


miasto data informacje
Warszawa 24 września 2011 r. konferencja zakończona
Łomża 9 grudnia 2011 r. konferencja zakończona
Nowy Sącz 16 grudnia 2011 r. konferencja zakończona
Zabrze 17 lutego 2012 r. konferencja zakończona
Gdańsk 2 marca 2012 r. konferencja zakończona
Wrocław 17 kwietnia 2012 r. konferencja zakończona
Lublin 17 maja 2012 r. konferencja zakończonaMIEJSCA KONFERENCJI

W trakcie projektu przeprowadziliśmy 8 tematycznych konferencji, obejmujących swoim zasięgiem całą Polskę. Konferencje dotyczyły aktualnego stanu inicjatyw wspierających ojcostwo w Polsce, prezentacji dobrych praktyk w Polsce i na świecie, zawierały wystąpienia specjalistów z dziedzin związanych z tematyką rodzinną, wychowawczą, edukacyjną. Konferencje miały także silny kontekst regionalny - uwzględniały realia województwa/ regionu w którym były organizowane. Celem konferencji było z jednej strony zaprezentowanie współczesnego spektrum wyzwań, przed jakimi stają organizacje i instytucje deklarujące pomoc rodzicom z drugiej zaś strony pełniły funkcję spotkań inicjujących utworzenie ogólnopolskiej sieci wsparcia ojców. Dzięki realizacji niniejszego projektu Polska ma szansę stać się pierwszym krajem w Europie, który dostrzega kryzys ojcostwa w kategoriach wyzwania wspólnego dla wielu środowisk. Każdorazowo do organizacji konferencji zapraszaliśmy instytucje zajmujące się tematyką rodzinną, edukacyjną, promocyjną, medialną, analityczną.


Miasta, w ktorych sa organizowane konferencje OJCOSTWO DZISIAJ


 
Tato.Net, Powered by Joomla!     Valid XHTML and CSS.     Wykonanie slavo.net.pl.     Design: At Work.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce prywatnościAkceptuję